Nová přezdívka, starý blog.
weheartit here
 instagram here
tumblr here
15y.o.| Czech republic

8.-Mazz

19. november 2013 at 9:20 | Kejt |  Zoe's Diary-autorská povídka
Ano, jsem neschopná a líná, amen.

,,Co se děje?" zeptal se starostlivě Jack, když spolu se Zoe šli zamlženým ránem do školy.
,,No, víš, vždycky jsme takhle chodili s Mikem...je to hloupý, když mi tak chybí?"
,,Proč by mělo. Teda, možná se trošku chováš jak ty puberťačky ve filmech," mrkl na ní pobaveně ,,ale vlastně je to hrozně roztomilý, víš, co bych dal za to, abych taky někomu takhle chyběl..."
,, Vždyť máš spousty kamarádů, Jacku proboha nikdy jsem neviděla člověka který by chyběl víc lidem!" usmála se na něj povzbudivě Zoe.
,, Potřeboval bych víc takovejch, jako jsi ty.."

Bylo to zvláštní, za tu chvilku Jacka poznala a pochopila, že možná působí jako sluníčko na všechny ostatní, ale on sám zrovna v dobrým rozpoložení není, neměl to jednoduchý doma, jejich máma utekla s nějakým mladým frajerem a jeho nechala s tátou a mladší sestřičkou samotný. Z Jacka se tak stala chůva a jeho táta se snažil vydělávat co nejvíc peněz, takže doma prakticky nebyl. Když o tom ta přemýšlela, jejich parta byla plná zoufalců a ona jim kralovala, ironicky se pousmála nad vlastním vtipem.


Ve škole se s ostatníma kamarádama dohodli, že odpoledne půjdou do parku, což sice nebyla žádná novinka, když tam chodili každý den, ale byla to aspoň maličkost na kterou se těšila, protože její třída byla po většinu času plná individuí, která se s ní rozhodě nebavila a ona se neskutečně nudila. Už se těšila, až bude mít angličtinu, protože na tu chodí s Mazzem a věřte tomu, to je vždycky zážitek.
,, Zdárek Z." vběhl do třídy hlučně Mazz, když zazvonilo na hodinu vážně nebyla hodina, kdyby on nepřišel pozdě. Jedin jeho štěstí bylo že na angličtinu měli profesora, který byl stejně nedochvilný jako on.
,, Prosím tě, kolikrát jsem ti říkala, ať mi neříkáš Z.! Nejsme v Gossip girl." naoko naštvaně praštila Mazze do ramene a pak se zasmála.
,, No, pár kandidátek na Gossip girl roku tu máme, co říkáš?" řekl Mazz schválně nahlas a významě se podíval na holky, které seděli v zadních lavicích, vyhlášené školní drbny v čele s blonďatou slečnou, která nedávno otravovala Zoe, ať jí dohodí Mikea.
Když tuhle historku chtěla Zoe barvitě Mazzovy vylíčit, zrovna přišel profesor, takže se museli ztišit, což byla vážně škoda, Mazz o hodně přišel.

,, Víš, vlastně jsem s tebou chtěl mluvit o Mikeovy." řekl po chvilce šeptem Mazz.
,, A mám přeskočit, tu část, kdy mě poslal do prdele, nebo jsi to ještě neslyšel?" také šeptem odpověděla Zoe.
,, Včera jsem u něj byl, říkal mi, že se choval jako debil, ale to že tě poslal do prdele nějak zapomněl zmínit .. každpádně ho to fakt žere, nevzala by jsi ho na milost?"
,, A to tě jako poslal aby jsi za něj šel orodovat, no tak na to ať zapomene! Jestli něco chce, tak ať se mi ozve sám."
,, Slečno Sugg, myslíte, že by bylo možné váš šepot přizpůsobit tomu, že ho já nemám slyšet? Děkuji." ozval se profesor Fitgerald a Zoe i Mazz ztichli a do konce hodiny už ani jeden nepromluvil.
*******
5.4.2013
Fine, máma už je od včerejšího večera doma a chová se, jako kdyby soutěžila o cenu matky roku. Nejspíš se asi doslechla, že Mike byl v nemocnici a myslí si, že potřebuju nějakou JEJÍ pomoc, což je fakt k smíchu. Myslela jsem si, že jsem naivní, ale její naivita je fakt věc, kterou jí můžu závidět. Přišla domů a donesla mi nějaký oblečení, co mi prej koupila, protože si říkala, že už mi dlouho něco nedala. Pff, spíš se mě snaží uplatit, aby až se táta vrátí, mohla říkat, jak se o mě skvěle starala.
Mikeovy je to prej líto, jo jasně, je mu hrozně líto, že mě poslal do prdele, když jsem mu chtěla pomoct, to je ale chudinečka. Nevím ani, kde se ve mě bere tahle zloba, ale prostě za ním nehodlám chodit a snad se mu i omlouvat, protože fakt nemám za co a je mi jasný, že on za mnou zasádrovanej nepřijde, stejně mi ten zmetek chybí...
xoxo Zoe.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Nia Nia | Web | 19. november 2013 at 19:13 | React

Zajímalo by mě jak to mezi nimi dal bude..://
chudak Mike, za takovou kravinu co rekl si to pěkne zesral..://
a ta cast s gossipkama, je skvela!!:O:3

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama