Nová přezdívka, starý blog.
weheartit here
 instagram here
tumblr here
15y.o.| Czech republic

7.- Hádka

10. november 2013 at 18:05 | Kejt

Jsem korunovaná největší lemra v psaní článků ( a když koukám na tuhle větu tak i ve slovosledu).

Mike si připadal natolik zdravý, že už ho to v nemocnici absolutně nebavilo a každý den se ptal doktorů, kdy už bude moct jít domů. Konečně se dočkal a po týdnu v nemocnici ho s obrovskou sádrou a nemožnýma berlema pustili do 'domácího léčení' které mělo trvat další dva měsíce. Hrozně rád by dělal, že je všechno v pohodě a za dva měsíce si zase stoupne na board jako by nic, ale každej, kdo někdy jezdil věděl, co to znamená být dva měsíce bez boardu a to hlavně dva měsíce, kdy se konali přípravy a menší závody, kterejch se chtěl zúčastnit každej, kdo chtěl prorazit do celostátního kola. Usmíval se, hrál si na to, jak je šťastný, že je doma, ale když se zavřeli dveře a on zůstal doma sám, všechny bylo jednoduše v prdely.


,, Přede mnou nemusíš dělat, jak to máš na háku, to sám dobře víš, tak to vyklop a nehraj si na hrdinu." stepovala naštvaně Zoe po Mikeově pokoji a dívala se na něj, jak leží v posteli a kouká do stropu. Už minimálně půl hodiny se z něj snažila dostat, co s ním je a ten tvrdohlavý zmetek prostě jen čuměl do zdi a dělal, že jí neslyší.
,, Nic mi není, chceš to snad písemně?!" Vyjel na ní nabroušeným hlasem Mike a zvedl se do sedu.
,, Nic ti není?! Možná, že ostatní ti sežerou ten tvůj happy úsměv a taky to, jak jsi hrozně šťastnej, že už jsi doma a jak tě vůbec nesere, že nemůžeš na ten závod ani to, že nebudeš jezdit ale já ti na to neskočím, takže jestli mi chceš něco říct, vyklop to nebo fakt nemá cenu, abych tu s tebou ztrácela čas."
,, Ja jsem řekl, je mi fine, čau." prohlásil Mike, lehl si a otočil se na druhý bok a tak dal Zoe jasně najevo, že už nehodlá nic poslouchat ani řešit.¨

Zoe chvilku stála jako opařená a nevěděla, co má dělat. Jestli se má omluvit, nebo odejít, nebo prostě jen dělat, že se tohle nestalo a začít se bavit o něčem jiném. Ranilo jí, že s ní nechce nic řěšit i když to bylo hloupé. Ona s ním řěšila každou blbost a on chtěl být za každou cenu drsnej a nemohl prostě říct, co ho trápí, tak ať si nasere. Otočila se a odešla.
******
2.6.2013
Mohlo se to ještě víc pokazit, než když měl Mike tu nehodu? Tramtadada, mohlo. Pohádala jsem se s ním. Nebo se on pohádal se mnou? Co to sakra bylo to fakt netuším. Proč se choval jako blbeček a nemohl mě nechat, abych mu pomohla? Mohly jsme to spolu probrat jako jsme to dělali vždycky a skusit se z toho nějak dostat a on se místo toho uzavře a nechce o ničem slyšet? To mu prostě není podobný, nechápu, co mám dělat...

Z psaní Zoe vytrh zvuk domovního zvonku, odložila tedy deník na postel a seběhla do předsíně, otevřela dveře a před nimy stál Jack.
,, Děkuju, že jsi přišel, nevím, co bych dělala..." nepatrně se usmála a pustila ho dovnitř.
,, Nemáš vůbec proč děkovat, jsem rád, že jsi zavolala zrovna mě."
,, No, vlastně ani nevím, proč jsem volala tobě, říkala jsem si, že tomu budeš asi nejvíc rozumět."
,, Teď upřímně nevím, jestli mě má tohle těšit, nebo děsit." usmál se Jack a sedl si na sedačku, Zoe si sedla vedle něj.
,, Možná že děsit, není lehký bavit se se mnou. Však víš.." rozmáchla rukama a zasmála se. Vlastně ani nevěděla, jakto, že se směje.

Když Jackovy volala, byla smutná, potřebovala někoho, komu to bude moct říct, ale když přišel, zase jí záhadně nabil tou svojí energii a ona si připadala, jako by jí vlastně nic netížilo, jako by všechno bylo v nejlepším pořádku a nechtěla myslet na to, že tomu tak není.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 nia-creep nia-creep | 13. november 2013 at 16:43 | React

Vidím nový pár O.o
jinak, nevim proč ale vždycky jsem si myslela že Jack se jmenuje ten po smrti :O :D)
jinak těším se na další díl!!:3

2 Princess_Jenn* Princess_Jenn* | Web | 18. november 2013 at 21:41 | React

ahooooj, prosíím koukniii !! tvé staré affs! :) http://classic-princess.blog.cz/1311/ahoooj#pridat-komentar :-D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama