Nová přezdívka, starý blog.
weheartit here
 instagram here
tumblr here
15y.o.| Czech republic

November 2013

8.-Mazz

19. november 2013 at 9:20 | Kejt |  Zoe's Diary-autorská povídka
Ano, jsem neschopná a líná, amen.

,,Co se děje?" zeptal se starostlivě Jack, když spolu se Zoe šli zamlženým ránem do školy.
,,No, víš, vždycky jsme takhle chodili s Mikem...je to hloupý, když mi tak chybí?"
,,Proč by mělo. Teda, možná se trošku chováš jak ty puberťačky ve filmech," mrkl na ní pobaveně ,,ale vlastně je to hrozně roztomilý, víš, co bych dal za to, abych taky někomu takhle chyběl..."
,, Vždyť máš spousty kamarádů, Jacku proboha nikdy jsem neviděla člověka který by chyběl víc lidem!" usmála se na něj povzbudivě Zoe.
,, Potřeboval bych víc takovejch, jako jsi ty.."

Bylo to zvláštní, za tu chvilku Jacka poznala a pochopila, že možná působí jako sluníčko na všechny ostatní, ale on sám zrovna v dobrým rozpoložení není, neměl to jednoduchý doma, jejich máma utekla s nějakým mladým frajerem a jeho nechala s tátou a mladší sestřičkou samotný. Z Jacka se tak stala chůva a jeho táta se snažil vydělávat co nejvíc peněz, takže doma prakticky nebyl. Když o tom ta přemýšlela, jejich parta byla plná zoufalců a ona jim kralovala, ironicky se pousmála nad vlastním vtipem.

7.- Hádka

10. november 2013 at 18:05 | Kejt

Jsem korunovaná největší lemra v psaní článků ( a když koukám na tuhle větu tak i ve slovosledu).

Mike si připadal natolik zdravý, že už ho to v nemocnici absolutně nebavilo a každý den se ptal doktorů, kdy už bude moct jít domů. Konečně se dočkal a po týdnu v nemocnici ho s obrovskou sádrou a nemožnýma berlema pustili do 'domácího léčení' které mělo trvat další dva měsíce. Hrozně rád by dělal, že je všechno v pohodě a za dva měsíce si zase stoupne na board jako by nic, ale každej, kdo někdy jezdil věděl, co to znamená být dva měsíce bez boardu a to hlavně dva měsíce, kdy se konali přípravy a menší závody, kterejch se chtěl zúčastnit každej, kdo chtěl prorazit do celostátního kola. Usmíval se, hrál si na to, jak je šťastný, že je doma, ale když se zavřeli dveře a on zůstal doma sám, všechny bylo jednoduše v prdely.

6.- Bůh na nás vážně sere

3. november 2013 at 19:19 | Kejt |  Zoe's Diary-autorská povídka
Jsem zpomalená s tímhle dílem, ale bála jsem se, abych ho nepokazila, tak snad ne.

Zoe vlastně ani nevěděla, jak se cítí. Připadala si prázdná, bez emocí? Vnímala jen to, jak jí Luci obejmula a odváděla jí do auta, jak Mazz nastartoval a vyjel podvečerním Londýnem k nemocnici, připadalo jí, že její nohy jsou těžké a nemůže se pohnout, po tvářích jí stékali slzy a její mysl byla neskutečně vyprázdněná, jediné, na co myslela byl Mike.
Netušila, co se mohlo stát, možná ani nechtěla myslet na to co se mi stalo, doufala jsem, prostě jsem jen seděla v tom proklatém autě, po tvářích mi tekli slzy, které jsem se snažila silou vůle zastavit a doufala jsem, že se Mikeovy nic nestalo, neunesla bych to.