Nová přezdívka, starý blog.
weheartit here
 instagram here
tumblr here
15y.o.| Czech republic

1.-Odhodlaná

19. october 2013 at 17:13 | Kejt |  Zoe's Diary-autorská povídka
Píšu jen proto, že Nia (je to zvláštní oslovovat tě touhle přezdívkou, but I really like it) si přála, abych něco napsala. Nečekám, že to bude číst i někdo jiný, sooooooo start.
(Je to první díl a moje první autorská povídka, hehe, kritika)

Seděla doma a dívala se z okna, otevřela už značně zničený a potrhaný deník a položila hrot propisky na papír. Nevěděla, jak začít. Snad tím, že by se už zase ráda cítila šťastně, ale pocit provinilosti jí to nemůže dovolit. Nebo možná tím, že už nikdy neuvidí jeho úsměv, jeho ruce už jí nikdy neobejmou a jeho rty nikdy nepolíbí.
18.5.2013
Už mě nebaví být tou kterou stále všichni litují. Chci být šťastná, ale nejde to ... Pokaždé, když už si myslím, že se začnu smát, že mě konečně přátelé rozesmějí, nepřijde to. Nemůžu se smát. Ne když on se nemůže smát se mnou. Mike už se přes to dostal. Zvládl to, ale stejně na něm vidím tu bolest, vidím na něm, že pokaždé, když mě vidí, dojde mu, že Sam se nevrátí. I já to vím, ale nejde nemyslet na to, jaké by to bylo, kdyby tu byl se mnou.

Lekla se, přišla jí SMS. Na obrazovce uviděla jméno jejího nejlepšího kamaráda, Mikea. Usmála se. Vždycky se staral o to, jak jí je, byl tu pro ní. Jako mladší brácha. Za deset minut tě čekáme ve skate parku. Pa Mike. Odložila tedy propisku s tím, že srdce si vyleje jindy, později. Oblékla si svetr, nandala sluchátka a seběhla schody do předsíně, nazula si boty, do ruky vzala longboard a vyšla vstříct Londýnskému jarnímu počasí.

Skate park byl tři bloky od jejího domu, byla to příjemná projížďka na vyčistění hlavy a to ona poslední dobou vždycky vítala. Projela okolo dětského hřiště, kde překvapivě nikdo nebyl a už zahýbala ke skate parku, kde bylo očividně plno lidí, jako ostatně pokaždé.
,, Ahoj Zoe, konečně jsi tady." ozval se jeden z jejích kamarádů-Jack. Jack byl vlastně taková černá ovce jejich party, jako jediný z nich byl biker, což mu všichni moc rádi dávali sežrat, jako správní skaters. Přesto to byl ale Mikeuv nejlepší kamarád a i Zoe si k němu dokázala najít cestu.
,, Ahoj, Mike mi psal před deseti minutama, a sám tu ještě není, pochopíš to?" usmála se naoplátku, což vyvolalo v Jackově tváři zvlástní překvapení, které ale rychle zamaskoval.
,, Jako bys ho neznala, nikdy nikam nepřišel včas.. " vmísila se do hovoru Jeila, další z jejich party.
Díky skatu, potažmo longu získala Zoe spoustu kamarádů, vlastně, byli pro ní neco jako rodina. Trávili spolu volný čas, řešili problémy a hlavně, hlavně jezdili, protože díky tomu se našli, díky lásce ke skatu. Pro Zoe to bylo ale něco mnohem víc. Vždycky to pro ní bylo mnohem víc.

,,Zoe!!" zavolal dobře známý hlas a Zoe se ani nemusela otáčet, aby veděla, že je to Mike, který přišel o půl hodiny později, než řekl. Že se tomu ještě po té dodě divila..
,, Ahoj, nevadí ti, že jsi měl přjít už před hodinou?!" zeptala se ho naoko naštvaně, když přiběhl s úsměvem k ní.
,, No víš, nějak jsem to nestihl, omlouvám se."
,, Bála jsem se, že se ti něco stalo. Víš, nemůžu ztratit dalšího z rodiny Tainenů..."
,, Nemluv takhle. Sam by nechtěl, aby jsi byla smutná." obejmul jí a ona i přes to, jak se to snažil zakrýt, viděla, jak se mu lesknou oči. On ztratil bratra, ona přítele, nikdo nevěděl, jak tihle dva budou trpět dlouho.

Nemůžu už myslet na to, co by bylo, kdyby tu Sam byl. Nemůžu. Není tu, nikdy už tu nebude, není to sprváné. Nevím, jak to udělám, ale dám se zase dohromady, budu stejná usměvavá a vtipná Zoe, kterou všichni ještě před půl rokem znali, chci jí zase být. Chci aby jsem já i Mike a celá jeho rodina mohli zase začít žít. On by to tak chtěl, Sam by chtěl, aby jsme byli šťastní a já to vím. Udělám pro to co budu moct.
xoxo Zoe.
Zavřela deník a uložila ho pod postel, přesně tam, kam ho dávala už od té doby, co popsala jeho první stranu. Byla odhodlaná, byla odhodlaná změnit to, co se poslední půl rok dělo a věděla, že není sama. Museli už začít žít a přestat truchlit nad někým, kdo už se nikdy nevrátí.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Nia Creep Nia Creep | Web | 19. october 2013 at 17:21 | React

děkuju ti hrozně moc :33
udělala jsi mi radost
Je to dokonalý Jack a Zoe :33 to jsou dokonalý jména, samozřejmě i Mike ale Jack a Zoe mi připomínají Jacka a Zoellu:33 jup
a v Jeile vidím Tanyu, nevím proč je to divné O.o :D
je to dokonalý, smutný a přitom veselý. Je to hrozně smutný, kvůli ztrátě milované osoby, ale má kolem sebe lidi co jí drží v tom je to štěstí:33
zlato piš, dál. je to tak dokonalý:')

2 Kejt Kejt | Web | 19. october 2013 at 17:23 | React

[1]: Já děkuju tobě, že to vůbec čteš!:)
Hihi, jako bys mi četla myšlenky, když jsem ty jména vybírala :)
Děkuju vážně moc, hrozně to cením, vážně moc!:)

3 - - | 20. october 2013 at 21:59 | React

Je to užasný, jenom jsem se do toho trochu začetla takže jsem pak chtěla aby to bylo delší, jinak fakt suer:)piš dál :-)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama