Nová přezdívka, starý blog.
weheartit here
 instagram here
tumblr here
15y.o.| Czech republic

Spravedlnost

22. september 2013 at 16:37 | K. |  Na téma..
Tak jo, nebudu se omlouvat, že jsem dlouho nenapsala článek, protože stejně nemám komu, když nikdo nečte, co tu píšu.
Měla bych se teď učit matiku, ale to počká, ještě tak aspoň 2 hodinky, hope so.

Stěžujeme si, že nemáme nejnovější mobil/Iphone 5s, nejdražší oblečení, nechodíme do nejlepších a nejprestižnějších škol, naše rodiče nevydělávají miliony a my nejsme bohaté děti, co mají všechno na co si ukážou, ale opravdu, potřebujeme tohle všechno?

Uvědomuju si, že jsem nevděčná. Ne v tom smyslu, že bych nepoděkovala, ale v tom smyslu, že bych na tom mohla být milionkrát hůř a já stejně nejsem spokojená s tím co mám, ale to asi nebudu nikd. Každý jsme takový.

Vždycky si vzpomenu na moje sousedy, rodina, jako každá jiná. Jen jejich osud není zrovna hezkej. Dvě děti, obě slepé a máma, co ve 40ceti letech trpí roztroušenou sklerozou a nikdo neví, jak dlouho tu ještě bude. Říkám si, že je hrozně nefér, že tolik zla se stalo v jedné rodině najednou. Proč zrovna máma dětí, které nikdy nebyli jako ostatní musí mít nemoc, která z ní udělá někoho uplně jiného?

Pak mi přijdou všechny moje problémy jako banality, protože proti tomuhle to oprabdu hlouposti jsou. Tím víc obdivuju celou tu rodinu, jak to zvládná, protože oni to zvládají vážně skvěle. Jsou důkazem, že člověk se dokáže vypořádat se vším.
A já si pak říkám, že stěžovat si na to, že jsem odkud jsem, že mám co mám, to je opravdu něco, co oni dělat nemůžou, protože jejich starosti jsou mnohem, mnohem rozsáhlejší.

A zkuste si teď stěžovat na počasí, peníze, vládu, lidi, na všechny hlouposti, které stejně nemůžeme změnit. Jop, jdu na to, protože už jsem rpostě taková a stěžvat si budu vždycky. Jediný rozdíl mezi mnou a nima je, že já vím, že je to sobecké.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Tamara Tamara | 22. september 2013 at 16:45 | React

Súhlasim s tebou :)

2 Brunette girl Brunette girl | Web | 25. september 2013 at 20:20 | React

Tu rodinu o které mluvíš,jsem vždycky vysoce obdivovala :-? :-) Nikdy nepochopim,proč ,jak si řekla tolik zla se stalo zrovna jim.Máš pravdu naše problémy proti tomu prblémama nejsou :/ :)
Super článek ;)

3 Nia Creep Nia Creep | Web | 12. october 2013 at 16:24 | React

Sereš mě, já bych tvé články četla s chutí.
Máš pravdu pořád nadávám jak mám hroznej život, ale oproti dětem v zaostalých státech jsem na tom ještě hodně dobře. Vlastně jsem na tom skvěle,..
Je mi hrozně líto té rodiny. Chudák máma a co teprve děti. Nedovedu si představit že bych neviděla všechny krásy v životě.)
Krásný článek :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama