Nová přezdívka, starý blog.
weheartit here
 instagram here
tumblr here
15y.o.| Czech republic

High school (not) musical

5. september 2013 at 19:10 | K. |  Na téma..
I'm tireeeeeeed, shit. Za tenhle týden jsem se ještě pořádně nevyspala, ale už jsem vyšla víc schodů a běhala ráno častěji, než za celý svůj život. Zvládla jsem taky zakopnout na schodech (zrovna když šli naproti nám druháci, askjdkrfhb) jojo, je to zajímavé.

Střední škola.
Heh, vždycky jsem se na ní těšila. Na to, že budu už ta 'velká' holka a budu chodit na střední, ale nejsem si jistá, jestli tohle byl můj sen. My prváci jsme jako ti největší lůzři, prostě lidi, co netuší kde je jaká třída, kdo je který učitel, neznají žádný vychytávky, kinda scary. Ale ne, nebojte se, není to tak hrozné, jak to popisuju. (je to ještě horší)(kecám) Tak moc se těším, až budu aspoň v druháku, jestli se tam teda vůbec dostanu(jak nám rád připomíná každý učitel(!))

A co vás(nás) v prváku čeká?
Jsem tam čtyři dny, nakoupila jsem neskutečný množství učebnic, prošla tolik krámů a upřímně jsem v životě nebyla víc unavená. Ale je to zábava, vážně je(teď nekecám). Učitelé jsou na nás zatím hodní, přeci jenom jsme ti vystrašení prváci, spolužáci se všichni usmívají a lidi ze starších ročníků se smějou tomu, jak nemůžeme najít žádnou učebnu.
Připravte se na to, že to bude dřina a že vám budou neustále připomínat, že tam být nemusíte a pokud vás to nezajímá, ať jdete do pryč. (První, co nám ředitel řekl, že se většina z nás stejně k maturitě nedostane, jojo, hodně motivační řeč)
Taky asi hodně učení, ale to mě ještě nepotkalo, jelikož jsem tam krátce. Ale věřím tomu, že už to nebude takový veget jako na základce, shhiiiit.

Jdu se vykoupat, zkouknout vlogy/videa od youtubers, díl Gossipek, udělám svačinu/oběd a jdu spát, brou. Xoxo K.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Nia Creep Nia Creep | Web | 13. september 2013 at 19:08 | React

jsi pinda :D
URČUTĚ SE TAM DOSTANEŠ!:)
ty loseře :D

2 Brunette girl Brunette girl | Web | 25. september 2013 at 20:30 | React

Myslim,že končim už se základkou na tož střední :D Devítka je děsná!Zapomněla jsi mě varovat :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama