Nová přezdívka, starý blog.
weheartit here
 instagram here
tumblr here
15y.o.| Czech republic

September 2013

Spravedlnost

22. september 2013 at 16:37 | K. |  Na téma..
Tak jo, nebudu se omlouvat, že jsem dlouho nenapsala článek, protože stejně nemám komu, když nikdo nečte, co tu píšu.
Měla bych se teď učit matiku, ale to počká, ještě tak aspoň 2 hodinky, hope so.

Stěžujeme si, že nemáme nejnovější mobil/Iphone 5s, nejdražší oblečení, nechodíme do nejlepších a nejprestižnějších škol, naše rodiče nevydělávají miliony a my nejsme bohaté děti, co mají všechno na co si ukážou, ale opravdu, potřebujeme tohle všechno?

High school (not) musical

5. september 2013 at 19:10 | K. |  Na téma..
I'm tireeeeeeed, shit. Za tenhle týden jsem se ještě pořádně nevyspala, ale už jsem vyšla víc schodů a běhala ráno častěji, než za celý svůj život. Zvládla jsem taky zakopnout na schodech (zrovna když šli naproti nám druháci, askjdkrfhb) jojo, je to zajímavé.

Střední škola.
Heh, vždycky jsem se na ní těšila. Na to, že budu už ta 'velká' holka a budu chodit na střední, ale nejsem si jistá, jestli tohle byl můj sen. My prváci jsme jako ti největší lůzři, prostě lidi, co netuší kde je jaká třída, kdo je který učitel, neznají žádný vychytávky, kinda scary. Ale ne, nebojte se, není to tak hrozné, jak to popisuju. (je to ještě horší)(kecám) Tak moc se těším, až budu aspoň v druháku, jestli se tam teda vůbec dostanu(jak nám rád připomíná každý učitel(!))

A co vás(nás) v prváku čeká?
Jsem tam čtyři dny, nakoupila jsem neskutečný množství učebnic, prošla tolik krámů a upřímně jsem v životě nebyla víc unavená. Ale je to zábava, vážně je(teď nekecám). Učitelé jsou na nás zatím hodní, přeci jenom jsme ti vystrašení prváci, spolužáci se všichni usmívají a lidi ze starších ročníků se smějou tomu, jak nemůžeme najít žádnou učebnu.
Připravte se na to, že to bude dřina a že vám budou neustále připomínat, že tam být nemusíte a pokud vás to nezajímá, ať jdete do pryč. (První, co nám ředitel řekl, že se většina z nás stejně k maturitě nedostane, jojo, hodně motivační řeč)
Taky asi hodně učení, ale to mě ještě nepotkalo, jelikož jsem tam krátce. Ale věřím tomu, že už to nebude takový veget jako na základce, shhiiiit.

Jdu se vykoupat, zkouknout vlogy/videa od youtubers, díl Gossipek, udělám svačinu/oběd a jdu spát, brou. Xoxo K.

I'm back. Is there anyone, who cares?

2. september 2013 at 20:11 | K. |  About me
Sama tomu nevěřím, ale jsem zpět na tomhle blogu, huraaay. Byla to dlouhá doba, teda aspoň pro mě a už tolikrát jsem si říkala, že se chci vrátit, ale nemohla jsem najít příhodnější den, než je první školní den, pro nás (teď už konečně) středoškoláky i základkáře(? bože, jak se říká lidem ze základky, lol), nový start. Hehe, to zní tak vznešeně a přitom je to jen začátel deprsí ze špatných známek, vstávání brzo ráno a neskutečné nudy při hodinách, ať žije Marie Terezie (odborně přejmenovaná od mojí kamarádky na Mery Tery.)

Co se změnilo?
-jsem středoškolák, jupijajej. No, upřímně, ještě nevím, co si o tom myslet, byla jsem v té škole dvě hodiny, so, nevím. Jsem ráda, že jsem na střední, po základce se mi nestýská, spíš po tý jistotě. Po tom, že jsem tam všechno a všechny znala, byla jsem tam 'doma', znala jsem každou chodbu a tady? Trefím na záchod, do kanceláře a do mojí třídy, that's all.

-zapomněla jsem na něj. Hehe, měla jsem takový záchvat, že bych se usmířila se svým ex bf, ale došlo mi, že kdybych to udělala byla bych kvůli němu v prdely, again. Nevíte o čem mluvím,ale to nevadí. Jak mi řekla kamarádka "Dáváš skvělý rady, jen je škoda, že se jina neřídíš." a nebo taky "Řídíš se víc mozkem, než srdcem, možná je to dobře." hmm, nice job.

-už chci fakt hodně zimu. Nemůžu se dočkat.

-nevím, jak často budu na blog psát, ale pokusím se obnovit všechny rubriky tak jak jste je znali. ( Ti co je neznali je vidí v levo, he. ) Změnila jsem přezdívku, again. Od teď, do nevím kdy, se budu podepisovat 'K.'

-vzhled změním někdy, upřímně, fakt netuším kdy. Mějte strpení. Xoxo K.