Nová přezdívka, starý blog.
weheartit here
 instagram here
tumblr here
15y.o.| Czech republic

May 2013

Where r u?

11. may 2013 at 18:00 | Kejt |  About me
Asi se ptáte, kde sakra jsem? Jsem na tom tak, že ztrácím chuť na něčem pracovat, když vidím, jak málo je moje práce oceněná, zatímco práce jiných blogerek, které přidávají např. jen obrázky, je hodnocená hodně kladně.

Končím s tímto blogem!


2. den - Kam bych jednou chtěla jet

5. may 2013 at 20:35 | Kejt |  Projekt 10 dní
hihi, nedělní nic nedělání, love it.
Dneska jsem neudělala fakt nic, fakt že ne a to jsem chtěla napsat minimálně dva články a podíva se na zoubek layoutu, no tak asi někdy jindy. Budu se ještě koukat na Gossipky a pak přidám něco na tumblr, joho, baví mě to dost.
Poslechni si tohle, povinně.

Kam bych jednou chtěla jet.
Tak to už jsem psala všude několikrát, ale i tak se mi to líbí, takhle to můžu schrout.
Tenhle článek tedy bude o tom, kam bych se chtěla podívat, ne kde bych chtěla bydlet, nebo být dlouhodobě.

1. den - Moje motto

2. may 2013 at 19:52 | Kejt |  Projekt 10 dní
První článek do projetku, nevím, jak se to chytne, každopádně doufám, že mě to bude bavit, protože témata zatím vypadají dobře všechna.
Do teď jsem dělala referát na chemii-dostek borred o.O
Jím jogurt-moje večeře,hmm.
Pak jdu ještě na tumblr, dost jsem si na něm vypěstovala závislost, je to zlo.

Moje motto.
Tohle vítám s otevřenou náručí, mám několik mott (jak se tohle slovo proboha skloňuje?!) , kterými se řídím, nebo se o to aspoň snažím. Podle mě je dobré něco takového mít, protože když jste na dně, můžete si jen říct 'Aha, ale já si řeknu tohle, věřím tomu a ono mi to pomůže.' řekla bych, že je dobré něčemu takovému věřit.

Bez citu

1. may 2013 at 16:57 | Kejt |  Jednorázovky
Cha, čarodejnice jsem přežila ve zdraví, nikdo mě neupálil. Snad první za dlouhou dobu, které jsem strávila s rodinou a rodinnými kamarády, bylo to hezký (takový ten pocit, když vás opíjí vlastní rodiče). Téma téhle povídky mě napadlo někdy včera odpoledne, tak doufám, že se bude líbít a přednostně jí věnuji Marice a pak samozřejmě všem, kteří si jí přečtou.

V Bradavicích nikdy nebyl moc velký výběr chlapců a byla tu opravdu menšina těch, kteří si mohly vybírat. Mezi nimy byl i Sirius Black. Děvčata která už neměl v postely o tom neustále snila a ta která už tam byla by tam chtěla skončit ještě několikrát, Bradavický casanova, člen nejoblíbenější party na hradě, srandista a kluk, co svým šarmem dokázal okouzlit prakticky každou, na kterou si ukázal. K všeobecnému překvapení poslední dobou jeho zájem o dívky ustoupil a tento týden nebyli zprávy o žádné, která by vyšla brzo ráno z jeho ložnice rozčarovaná a lehce rozcuchaná, něco se změnilo.