Nová přezdívka, starý blog.
weheartit here
 instagram here
tumblr here
15y.o.| Czech republic

Youtuber challange

27. april 2013 at 13:16 | Kejt |  Na téma..
Halloooo, dnes jsem vstala už v jedenáct, čekám na potlesk!
Upřímně, potřebovala bych nějaké peníze a jít nakoupit, mám žalostně málo oblečení, ale taky potřebuju zajít do komixového obchodu a zkoupit všechno s Ironmanem( Ironman je nejlepší superhrdina ever, hned po něm Batman a pak Hulk).
Hmm, myslím, že moc nehubnu už, ale stále posiluju a to všechno, tak doufám, že to k něčemu bude.

Článek o Terezíně bude někdy posléze, teď mám dobro nnáladu, tak si jí nechci zkazit. Našla jsem skvělou věc, challange o youtubers, takže se ho tady pokusím zpracovat. Je rozdělený do patnácti dní, ale jelikož já to budu jen psát, udělám to takhle do jednoho článku.

Tak tady to je, weheartit, děkuju ti moc! Myslím, že je zbytečné to přkládat, tak se dáme rovnou do práce.
Ty videa se stále prohazují a mizí jak se jim chce, není to moje chyba, v nastavení je vidím normálně!
Day 1: Jednoznačně Caspar Lee. Je to jedinej Jihoafričanoangličan s japonský příjmením a americkým jménem, kterého znám a kterého asi i poznám, takže tuhle pomyslnou první příčku má jasnou. Má ty nejúžasnější sourozence a miluju jeho poker face, hrozně bych ho chtěla potkat, protože to musí bejt kamarád k nezaplacení, je vtipnej a rozhodně se s ním nikdo nemůže nudit. Jeho videa jsem viděla snad jako druhá a musím říct, že od začátku jsem ho milovala, je to rpostě bůh. Tady je video, kde je tedy s Finnem, můj druhý nejoblíbenější youtuber.
Day 2: Zoella, bezkonkurečně. Můj velkej vzor, chtěla bych být jako ona. Smysl rpo humor jí rozhodně nechybí, je za každých okolností krásná a totálně roztomilá, navíc se mi líbí, jak je na všechny milá a se všema dobře vychází. Nějak podobně jako ona bych chtěla dělat svoje videa, jestli se k tomu tedy někdy dostanu. Navíc naprosto obdivuju její smysl pro style, protože oprabdu nosí krásné oblečení, jo a taky má skvělýho brášku. U tohohle videa jsem brečela, je to prostě velkej sen, být jako oni.
Day 3: To mi bylo hned jasné, je to video na channelu Jacksgap, které kluci natočili, když byli na playlistu a to proto, že jsou tam všichni youtubers pohromadě, jedno z mála videi, kde tomu tak je.
Day 4: Alfie a Zoe! Tak moc bych si přál aby byli spolu, byli by taaak roztomilí a navíc by pak spolu mohli točit ještě víc, než točí, což by bylo dokonalý. Už chápete proč?
Day 5: Tyler Oakley. Nejvěší fangirl na planetě a mě dokáže rozesmát i když neumluví, ty jeho grimasy a to co dělá s rukama, no nebudu vám ani povídat jak se válím smíchy jen co jeho video zapnu. Je to hrozně dobrej kluk, takže jednoznačně on mě dokáže vždycky rozesmát.
Day 6: Po videu, které nedávno Marcus přidal je to Tyler a Marcus. Myslela jsem, že chcípnu z toho, co ti dva udělali. Každopádě děkuji autorovy, co napsal povídku která je k tomu videu inspirovala.
Day 7: Tak to vím, byl to Jack Harries a jeho první video, díky němu jsem se dostala ke všem ostatním youtubers, takže pro mě vždycky bude tím hlavním, je to skvělej člověk a jeho videa jsou prostě bezkonkurenční, což dokazuje i počet lidí, kteří ho odebírají.
Day 8:To je těžké, mám ráda všechny jejich spolupráce, protože z toho vždycky vznikde něco dokonalýho, takže si asi nevyberu, všechny mají něco do sebe.
Day 9: Nebyl by to pár, chtěla bych někdy vidět video, na kterém by spolupracovali všichni, opravdu všichni které mám tak ráda, protože by to bylo nejlepší video na planetě, každý z nich má něco do sebe a tak bych chtěla aby se jednou ukázali všichni v jednom videu.
Day 10: Bohužel je Amerika trochu z ruky a tak jsem nemohla jet na Playlist, takže jsem nikdy nepotkala nikoho z nich. Ale s Jackem a Finnem, s Casparem a s Marcusem jsem volala (nepočítám tu další horu lidí, co tam byla taky) a Finn mě pozdravil, jelikož si všiml mojí zprávy, jupijajej.
Day 11: Jen jeden?! Bože, to nejde vybrat, chtěla bych nejvíc asi potkat Jacka a poděkovat mu, že jsem se dostala přes něj na všechny ostatní. Takže Jack, ale trhá mi to srce.
Day 12: Hmm,aha tohle jsem nepochopila, přeskakuji.
Day 13: Jednoznačně Zoe, je krásná a má skvělou postavu. Každopádně být kluk, měním s Casparem nebo s Finnem.
Day 14: To je opravdu těžké vybrat, netuším, netuším..
Day 15: Mám jednu, která je skvělá, jen na ní chybí Tyler a Sam, ale co se dá dělat.
 

Be the first one to judge this article.

Poll

Máš radši HP nebo Twilight???

Harry Potter 28.9% (238)
Twilight 24.7% (203)
Ani jedno!!!!!>:( 23.3% (192)
Oboje jsou supr...:DDD 23.1% (190)

Comments

1 Agnes Agnes | Web | 27. april 2013 at 21:56 | React

Já mám strašně ráda Oliho. (OliWhiteTV) Naprosto dokonalý kluk, který má neskutečně vtipná videa a ten jeho britský akcent... <3 :)

2 Ell Ell | Web | 28. april 2013 at 10:56 | React

taky bych šla nakupovat :D

3 Jacqueline Jacqueline | Web | 28. april 2013 at 19:52 | React

ahaa,tak proto mluví caspar pořád nějak africky,nojo nerozumim všemu co ve videích říkají:D
zoella je prostě nádherná,a má dokonalý blog,a tyler je hrozně sladkej<33:D
už ani nevím jak jsem se k těm všem youtuberům dostala,nejspíš přes jacka a finna,já je miluju<3:D

4 Kejt Kejt | Web | 29. april 2013 at 18:10 | React

[1]: Tyjo, toho neznám, ale určitě se na něj podívám :) Jojo, na brity nedám dopustit, i když i ten jihoafrickej accent není na škodu :3 :D

[2]: super

[3]: Nojo, to bude tím :D Ale veř tomu, že to je ještě v pohodě, znám jednoho stoprocentního jihoafričana a ten mluví fakt jako prase :D To já jo, jsem na sebe pyšná :D O:)
Zoella je můj vzor, je krásná! :3 Tyler je nejsladší, škoda že je gay :/ :D
Já taky!<3

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama