Nová přezdívka, starý blog.
weheartit here
 instagram here
tumblr here
15y.o.| Czech republic

What...?

29. april 2013 at 16:57 | Kejt |  Téma týdne
Prší! Ano! Díky za to nejlepší počasí na psaní, děkuju moc.
Nanana, zítra máme dopravní den, neučíme se, končíme v jednu, ano, dost si užívám to, že jsem v devítce, že to ale trvalo.

Můžete mi prosím, moc posím vysvětlit, co je to sakra ( nejradši bych použila to slovo, co začíná na 'ku' a končí na 'rva', ale nebudu sprostá, žejo) za téma týdne?! Jako to snad nemyslíte už vážně ne? To je nějakej hodně špatnej vtip? Doufám, že jo, protože jinak už fakt končím, jdu skočit, udusit se polštářem, rozkousnout lahvičku jedu, prostě umřít smutkem z toho, jak jde blog.cz do prdele.Když jsem psala název článku, došla jsem k zajímavému zjištění, neumím psát tři tečky. Je to smutný, ale já všude píšu jen dvě, vím, že by se to nemělo, že to vypadá špatně, že je to neestetický, ale mě tam ta jedna tečka hrozně přebejvá, nevím co s tím, vždycky po sobě něco opravuju a doplňuju všude tu jednu zpropadenou tečku. Tím se dostávám taky k tomu, že už dlouhou dobu píšu jen tiskace, psace už mi to ani nejde a navíc, měla jsem hrozný prasopis, jenže nepíšu tečky nad 'i'. Třeba u slohovek je to dost problém, napíšu prostě slohovku a pak třičtvrtě hodiny dodělávám tečky nad i, povím vám, je to dost nuda.
Na tomhle tématu je jedna věc přeci dobrá, můžu si napsat co chci.
Takže, co když se splní všechny moje sny? Opravdu? Byla bych nejšťastnější na světě. Ano, myslím, že jsem v dost ohledech hodně sobecká, ve svýh snech většinou myslím jen na sebe. Přála bych si, abych se naučila perfektně anglicky, taky bych si přála být youtuberem, protože to by mě strašně bavilo, přála bych si, aby celá moje rodina byla šťastná, aby nám nic nechybělo a abych já měla kupu kamarádů, na které se můžu spolehnout. Taky bych si přála být krásná a mít bezchybnou pleť, chtěla bych mít konečně penny board, fuu, ten už potřebuju. Přála bych si toho tolik, ale k většitě těch věcí je potřeba kupa štěstí a co si budeme povídat, nejsem ten, kdo štěstí potřebuje nejvíce. Radši budu, když se splní přání lidem co to potřebují a moje nedůležitosti přijdou na řadu potom...

Tak už jsem odeslala dopis pro Jacka a Finna -> tady je fotka jak vypadal, než jsem to všechno narvala do obálky. Ano, ta fotka je tak blbě upravená schálně, aby jste si nemysleli, že o tom nevím. Jinak doufám, že se objeví v dalším Twin mailu (ten bude asi za dloho, ale snad se dočkám) a budu vás o tom potom informovat, i když vás to nezajímá. Jojo, jsem moc milá, haha.

+ pokud máte tumblr, nebudu se zlobit za follow, follownu na zpět. Můžete mě najít i na sloustě dalších stránek, všechno nahoře ^^
 

Be the first one to judge this article.

Poll

Píšeme pro tebe srozumitelně?

Ano je to pro mě srozumitelné 35.1% (466)
Nezajímá mě to 22.8% (302)
Většinu textu chápu 21.5% (285)
Nepochopil(a) jsem to 20.6% (274)

Comments

1 Jacqueline Jacqueline | Web | 29. april 2013 at 17:33 | React

zvláštní téma:DD
jee ten dopis!♥ s kamarádkou sme už dlouho přemýšleli že by jsme jim něco poslali,ale zatím jsme se k tomu nedostali:D
jinak,followla jsem si tě na tumblr a instagramu:)

2 Sheila Sheila | Web | 29. april 2013 at 21:16 | React

zajímavé théma:DD a to počasí je moc hezký:D.)

3 Nia Creep Nia Creep | Web | 29. april 2013 at 21:23 | React

Hehe ten dopis jsem ti už chválila! :)) boží jsi víš to?:) máš takovýho odhodlání! :)) Jinak hele já dělám někdy zas až moc teček i nad a apod. :DD som němec prej, že taky dělaj ty pošahaný tečky, ale ja nesnáším němčinu! :D:) jinak ano blog jde do hajan, ale tak co to blogerky taky. čím dál míň se dají číst. :))

4 Kejt Kejt | Web | 29. april 2013 at 22:04 | React

[1]: opravdu? :D
Hihi, chtěla jsem být první Češka, tak doufám, že se to povedlo :) :D joo, koukal jsem, taky jsem tě followla :)

[2]: ani ne .. :D nejlepší!:)

[3]: Ano a já ti za to znovu děkuji O:) Říká se, že když něco chceš máš za tím jít, já za tím jen cupitám :) nemyslím si, že je to odvaha ..:) Němec, to nee! :D jde stále víc a víc, pravda, s úrovní blogerek to není nic moc..

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama