Nová přezdívka, starý blog.
weheartit here
 instagram here
tumblr here
15y.o.| Czech republic

April 2013

What...?

29. april 2013 at 16:57 | Kejt |  Téma týdne
Prší! Ano! Díky za to nejlepší počasí na psaní, děkuju moc.
Nanana, zítra máme dopravní den, neučíme se, končíme v jednu, ano, dost si užívám to, že jsem v devítce, že to ale trvalo.

Můžete mi prosím, moc posím vysvětlit, co je to sakra ( nejradši bych použila to slovo, co začíná na 'ku' a končí na 'rva', ale nebudu sprostá, žejo) za téma týdne?! Jako to snad nemyslíte už vážně ne? To je nějakej hodně špatnej vtip? Doufám, že jo, protože jinak už fakt končím, jdu skočit, udusit se polštářem, rozkousnout lahvičku jedu, prostě umřít smutkem z toho, jak jde blog.cz do prdele.

Youtuber challange

27. april 2013 at 13:16 | Kejt |  Na téma..
Halloooo, dnes jsem vstala už v jedenáct, čekám na potlesk!
Upřímně, potřebovala bych nějaké peníze a jít nakoupit, mám žalostně málo oblečení, ale taky potřebuju zajít do komixového obchodu a zkoupit všechno s Ironmanem( Ironman je nejlepší superhrdina ever, hned po něm Batman a pak Hulk).
Hmm, myslím, že moc nehubnu už, ale stále posiluju a to všechno, tak doufám, že to k něčemu bude.

Článek o Terezíně bude někdy posléze, teď mám dobro nnáladu, tak si jí nechci zkazit. Našla jsem skvělou věc, challange o youtubers, takže se ho tady pokusím zpracovat. Je rozdělený do patnácti dní, ale jelikož já to budu jen psát, udělám to takhle do jednoho článku.

If you know what I mean

24. april 2013 at 18:08 | Kejt |  About me
Informačně o mě a o blog, haha, jsem trapná.
Nějak nestíhám, pořád mám spoustu práce a vlastně nic nedokončím, je to dost funny, hooodně funny, protože si připadám vytížená a když se ohlédnu za sebe, nevidím žádnou ucházející a odpovídající práci.

So, miluju zimu, to ano, nejlepší roční období, sníh, snowboarding a tak dále a tak dále, ale díky bože za léto! Díky za něj, protože už jsem se nemohla dočkat. Potřebuju se opálit, jsem bílá jak sýr, achjo. Škoda jenom, že s mým tělem se fakt nechci nikde vystavovat, takže těch příležitostí k opálení není tolik, kolik bych chtěla.

Please, be good. Or no?

21. april 2013 at 13:26 | Kejt |  Na téma..
Já jsem tak hrozně líná, proboha udělejte se mnou něco. Koukám znovu od začátku na Gossip girl a ležím v postely, právě píšu tenhle článek a pak se jdu zase koukat na další díly, vždyť bych měla něco dělat, když mě se fakt nechce...

Ještě nedávno bych vás zachvátila článkem o tom, jak jsem hrdá Češka a jak miluju naší zemi a národ, pff, kam zmizela tahle doba? Někam hooodně daleko. A už se asi nevrátí.
Pamatuju si doby, kdy jsem opravdu všude prohlašovala, jak je Česko skvělé, jak mám ráda Čechy a blablabla, to už je ale dávno pryč. Změnila jsem pohled na naší společnost, na Česko, na svojí rodnou (milovanou) zemi.

Habermannův mlýn

20. april 2013 at 14:36 | Kejt |  Filmy
Poprvé a myslím, že i naposled recenzuji český(+ německorakouský) film.(i když, České filmy jsou vesměs dobré, jen naše 'super' nekonečné seriály dost kazí naší reputaci) Tohle asi není film pro slabé povahy a ani pro silné milovníky Českého národa, hodně mi to změnilo pohled na náš národ.

Režie: Juraj Herz
Specializace: drama/historické/válečné/ příběh podle skutečné události

Film jsem viděla už dvakrát, až teď podruhé jsem jakštakš schopná napsat nějakou vlastní recenzi. Příběh který uvidíte je opravdu silný a pohltí vás, ještě více vás potom pohlní pocit naprosté bezmoce a nenávisti k vlastnímu národu, ta nespravedlnost, opravdu nevím, jak jinak to označit než jako brilantní ztvárnění hrůzného příběhu.

muFinn is my favourite

18. april 2013 at 19:45 | Kejt |  About me
Shiiit, po 56775443 letech přidám zase článek do téhle zapomenuté a nezajímavé rubriky o mě ( koukám na to, že takže začínám všechny články v rubrice a taky na to že je to jen dva měsíce), muhah, jste zvědaví že? Aha, tak ne.

Co se změnilo za ty dva měsíce? Noo, vlastně je toho tolik, že ani nevím čím začít a zároveň jsem si jistá, že toho sem pak vypíšu málo, protože si zase nebudu moct vzpomenout. Jsem prostě zvláštní ( to zní tak intelektuálně).

Náměsíčný Ron a chlupatý Harry

17. april 2013 at 15:56 | Kejt |  Jednorázovky
Předělala jsem celý( no dobře, celý ne, protože jinak než takhle to neumím) lay a doufám, že se vám aspoň malinko libí, muhah.
Vím, že je hrozné že nic nepřidávám, jsem neaktivní etc., etc., ale není to jen s blogem, moje aktivita ve všem jde do kopru a vůbec netuším proč.
Nemám chuť na dlouhé povídky, ale abych si aspoň malinko udobřila Mariku, napsala jsem tenhle kraťoulinký, a co možná nejvtipnějí double drabble. (upřímně, i těch dvěstě slov je pro mě ukrutně málo)

,, U Merlina Harry! Co se ti to stalo?!" zvolal Ron naprosto vyděšeně na Harryho, který se k němu blížil. Ovšem, nevypadal jako Harry, spíš jako obrovský, chlupatý pavouk s Harryho hlavou.
,, No co se stalo mě, ale co se stalo tobě? Vypadáš jako kdyby ti frnkly všechny mouchy ze sítě." promluvila naprosto klidně Harryho hlava na pavoučím těle.
,, Fuj, to je snad jenom sen, ty nohy, kusadla chlupy, ohol si ty chlupy!" volal Ron bezmocně a díval se s hrůzou na svoje i Harryho chlupaté pavoučí tělo.
,,Ohol si ty chlupy!" volal znovu, jako by se zasekl v nekonečné smyčce, strach byl až příliš velký.
****
,, FAJN! Celý hrad nemusí vědět, že chceš abych si oholil chlupy na nohou, Rone. Zas tak strašné to není. Probuď se už, u Merlina, nebo nestihneme Harmionu."
,, Co-co-cože?" promnul si Ron oči a viděl jen ložnici, v ní on a Harry, a ksakru, proč drží Harryho za nohu a očividně mu vytahuje kalhoty.
,, Tyhle tvoje noční můry a náměsíčnost by měli okamžitě přestat, nechci vědět, co po mě budeš chtít příště." promluvil pobaveně Harry, když viděl že je Ron už při smyslech.
,, Jo to by měli! Hned."

myslím, že 200 slov, wohoo
je to dost debilní a asi vůbec vtipné, ale pokus to byl, promiň Mariko, nic lepšího dnes nedám

Pray for Boston

16. april 2013 at 16:48 | Kejt
Jsem tan neaktivní, až mě to samotnou děsí, ale opravdu nevím co s tím udělat.
Potřebuji hodně dobrý foťák, stativ a začít natáčet videa, chci být youtuber a mít možnost potkat někoho z mých milovaných (Jack, Finn, Caspar, Marcus, Tyler, Alfie, Zoella, Tanya...) ano, uslyšíte o nich ještě mnohokrát, protože mi vždycky zvednou náladu a jsou to nejlepší lidi na planetě.
Začínám hubnout a konečně se vejdu do 36 ( ne, jinak, dřív jsem se do ní vešla ale bylo to takové, víte, prostě mi to nesedělo, ale teď v pohodičce, mám ze sebe radost)

#prayforboston

Chtěla bych v tomhle článku využít ( to zní opravdu zle, ale víte jak to myslím) toho, co se stalo v Bostonu. Upřímně, poprvé když jsem to viděla, moc jsem se o to nezajímala, ale potom jsem si uvědomila, co je to za ubohost a omezenost, kterou ovšem nemůžu svést na to, že jsem ještě mladá, nebo že jsem Češka, je to prostě tak. Mohla bych říct, že je Boston vlastně daleko, ale když vezmete v úvahu, jak se svět poslední dobou přiblížil, nic není dost daleko na to, abychom s tím nemohli soucítit a mít z toho respect.

I get it-15.

12. april 2013 at 18:08 | Kejt |  Direction fiction

Jelikož mi nebylo dobře, nebyla jsem ve škole, což je na jednu stranu fajn, ale zjistila jsem, že v TV nic nedávají a všechna videa mých youtubers ( Jack a Finn, Caspar, Tyler, Zoella, Marcus, Alfie, Sam, Tanya...) jsem zhlédla hned několikrát.
Povídka (slibně) pokračuje a ja papíře mám už další dvě kapitoly, hahah, se zbláznim.

Zayn
Týden po tom, co jsme vyšli se vztahem najevo a já jsem opravdu nechápal, co to s těmi lidmi je. Na jednu stranu jsem svoje/naše fanoušky miloval, na druhou stranu jsem je ovšem ze srdce nenáviděl. Ano, díky nim jsem tam kde teď jsem, kdyby nebylo jich, nikdy bych si nesplnil svůj sen a nikdy bych netvořil hudbu jakou tvořím, jistě, ale kde se v nich proboha bral ten pocit, že jim patřím a nenávist? Byli opravdu zlí, nebo tedy aspoň většina z nich. Začali rozvíjet teorie, že Angel je se mnou jen pro peníze, slávu, že mě využívá, že se tahá s každým, bylo opravdu smutné, co všechno byli schopní vymyslet proto, aby zničili náš vztah.

Keep calm and watch serials

7. april 2013 at 19:59 | Kejt |  Na téma..
Poslouchám Ektora, DJ Witch, Machette etc. jsem v ráji vážení ^^
Dnes byl vydařený den, co se focení týče a tak mám celkem ucházející nové profilové fotky ( nezapoměňte mě nařknout z toho, že žiju facebookem bitches) navíc jsem si zase užila srandu s nejlepší kamarádkou, skvělý den.
Zítra to ale bude horší, do školy se mi chce stále míň a míň a upřímně se těším, až se s ní rozloučím jednou pro vždy.

Seriály, vždycky jsem si říkala, že jich je tolik a vlastně tak málo.
Upřímně, kolik znáte opravdu dobrých seriálů? Já bych je spočítala na prstech rukou, je to dost smutné, že ani jeden z mých Top Ten by nebyl Český, tím jsem si naprosto jistá.