Nová přezdívka, starý blog.
weheartit here
 instagram here
tumblr here
15y.o.| Czech republic

January 2013

Fuck what they think

31. january 2013 at 10:49 | Kejt |  About me
Haha, v sobotu opět odjíždím na hory, takže tu zase týden nebudu. Vytáhout kapesníčky teď, a brečte. No dobře, chápu, že je vám to jedno, ale pokusím se přednastavit ještě nějaké články, aby to tu nebylo úplně opuštěné. Jestli máte doma okna, stejně jako já, tak jste si všimly, že je tam teda sakra teplo a nevím jak u vás, ale u nás všechen ten sníh roztál. o.O
+ líbí se vám ty animace v menu? :)

I get it-3.

30. january 2013 at 20:11 | Kejt |  Direction fiction
Ono je vlastně hrozně fajn psát tohle, aspoň na chvilku uvěřím tomu, že takováhle věc se může stát. Zkoukla jsem včera znovu posledních pár videi na JacksGap a znovu se smála, našla jsem novou písničku od Macklemore x Rayn Lewis, nemiluj tyhle jejich písničky, nakreslila Danovy druhé oko a vlastně nic jiného jsem nestihla. Nemyslete si, že jsem se vykašlala na DWS, ale jsem teď hrozně líná a nemám na to sílu, chci si na tom dát vážně záležet. Popravdě jsem tohle chtěla napsat už včera, ale opět vyhrálo nic nedělání, chápete. + Až dostanu kapesný (únor) tak si konečně koupím ten vysněnej cruiser ( pro méně zdatné, měl to být nejdříve longboard, ale vyhrál cruiser- jak to popsat? Představte si to jako hezčí a kratší skate, nebo jednoduššeji, podívejte se na instagram Jacka Harriese a to na čem jezdí, to budu mít ale v modrém)

Angel
Trošku jsem se bála toho, že vylezeme z domu a všude budou miliony fotografů a magorů, co budou chtít zachytit podrodně každý jeho krok, naštěstí asi byli u někoho zajímavějšího, jako je třeba Lady Gaga, nebo podobná celebrita a tak nás nikdo nefotil. Ještě víc jsem se ale bála toho, že se před ním rozbiju, přeci jenom, nejsem žádný umělec a tohle je kurva Zayn Malik. I když je nějak moc neposlouchám, nemůžu si uříznout ostudu před klukem, kterýho zná prakticky celej svět.

Plyšový medvídek

29. january 2013 at 15:39 | Kejt |  Téma týdne
Takový to, když vstanete v půl dvanácté a ten den se najednou zná tak krátký, nesnáším. Každopádně tohle téma týdne mě přimělo vzpomínat a přišlo mi hezké, že konečně nějaké takové přišlo. Začla jsem kreslit Dana Radcliffa, tak uvidím, jestli z něj zase nebude někdo jiný až ho dodělám -_-

Můj první plyšový medvídek žirafa.
Každé malé dítě má, a nebo mělo, plyšového medvídka, který s ním spal v postýlce, jedl svačinu, koukal se na pohádky a pořádal čajové dýchánky, až na mě. Nikdy jsem medvídka neměla, byla to žirafa a jmenovala se Pepina. Tahle žirafa se mnou absolvovala všechno víše napsané a mnohem víc, pro tuhle žirafu jsme se vraceli z dovolené, protože bych bez ní neusla, tahle žirafa byla úplně poničené, mnohokrát zašitá a celá oslintaná, protože jsem nikdy nechtěla dudlík. Tohle byla moje první kamarádka, díky ní jsem se nebála bubáků a strašidel a mohla jsem v klidu spát.

I get it-2.

28. january 2013 at 21:42 | Kejt |  Direction fiction
Haha, jsem tu zas s dalším dílem. Ráda bych přidala i díl DWS, ale u toho musím přemýšlet, a navíc to mám až moc ráda na to, abych to psala když se mi nechce, na to prostě musím mít náladu. Teď je to tak, že mám chuť něco napsat, ale ne tamto, a proto je tu tohle. Jou, jsem ráda, že tohle sklidilo i kritiku, protože jsem v ní upřímně doufala, přesto budu pokračovat, takže, no prostě víte jak to je.

Zayn
,,Jdu s tebou na kafe a ty jsi mi ani neřekla, jak se jmenuješ." povídám jí hned jak jsme vyšli z kavárny.
,, Jsem Angel, ale ty jsi mi to taky neřekl. Je pravda, že to ani nemusíš, vím kdo jsi." usmála se bezstarostně a šla vedle mě. Bylo to vážně zvláští, už jsem si tak zvykl na všechny ty holky, které při vyslovení mého jména málem omdleli a chtěli po mě podpis minimálně na ruku, že jsem uvítal společnost holky, která se o mě nezajímala jako o nějaké zboží, nýbrž jako o člověka, aspoň to tak vypadalo. Usmál jsem se, konečně jsem se po tom rozchodu cítil jako někdo, kdo může pokračovat dál.
,, Hezké jméno. Víš co? Mohly by jsme se jít projet, stavím se jen doma pro longboard."
,, Skvělý nápad!" rozsvítili se jí oči ,, tak pojď, jdeme." chtěla se rozběhnout, ale došlo jí, že neví kam. Doufám, že kluci nejdou u mě, no vlastně by to bylo dost vtipný.

I get it- 1.

28. january 2013 at 11:31 | Kejt |  Direction fiction
Chtěla jsem to napsat dřív, ale nečekaně jsem šla včera večer ke kamarádovy ( ano, k tomu na kterýho jsem byla nasraná a všechno jsem s ním vyřešila, jen jsme se špatně pochopilia oba si mysleli, že ten druhej je nasranej) ale teď už jsem zase doma, takže můžu napsat první díl. Doufám, že bude mít takový ohlas, jako prolog, protože to jsem vážně nečekala.

Angel
Nesnáším ranní vstávání, vážně nesnáším. Vykopat se z té vyhřáté postele, obléknout se a dojet ke kavárně Tapped & Packed, kde pracuji. Vlastně jsem měla tu kavárnu moc ráda, ještě dřív než jsem v ní začla pracovat a teď, když jsem měla kávu zadarmo, no řekněte, taky by jste si jí zamilovali. Dneska měl být zase jeden z těch dnů, kdy nechodilo moc lidí a tak jsem si jen četla noviny a čekala, až přijde konečně někdo na mojí část a budu ho moc obsloužit. Chvilku po poledni přišel nějaký muž a sedl si ke stolu u okna, výhra, toho můžu obsloužit já, je na mé části kavárny. Aby jste to pochopily, pracuje tu se mnou ještě jedna holka Sharline, no víte, nějak jsme si už od začátku nesedly. Kavárna je rozdělena na dva okruhy, jeden můj a jeden její. Nějakm zázrakem právě ona dostala ten, kam chodí většina lidí a tak já nemám prakticky do čeho píchnout. Teď ale musím jít obsloužit toho chlapa, vlastně asi bude poslední, zachvilku mi končí směna.

I get it- prolog

27. january 2013 at 17:33 | Kejt |  Direction fiction
Jelikož a protože většina z vás, kdo čtete moje povídky, jste Directioners rozhodla jsem se napsat tuhle povídku. Jedná se o mojí vůbec první a myslím že i dlouhou dobu posledné Direction fiction. Musím se přiznat, i když nerada, že jsem dlouho žila v tom, že 1D mají pouze 4 členy a ještě dnes se mi z nevysvětlitelného důvodu Luis a Liam pletou, každopádně jsem se patřičně vzdělala jak na českých tak i zahraničních stránkách a vybrala si jako hlavní postavu příběhu Zayna. Jeho právě proto, že on se mi jediný líbí a taky proto, že to byl vlastně první člen kterého jsem znala jménem. Taky proto, že má hnědé oči a prostě nevím, je to přesný prototip toho, koho jsem potřebovala do hlavní postavy. Samozřejmě půjde, jako vždy, o ohranou romantiku a tak druhou hlavní postavou bude něco, jako moje alterego.

Gossip, damn

26. january 2013 at 18:20 | Kejt |  About me
Takový to, když kreslíte Malika a v půlce vám dojde, že to vypadá jako Bieber, why not.

Nevím kde žijete, jestli ve velkém městě, nebo ve vesnici, kažopádně si myslím, že moje město je království drbů a pomluv. Je hrozně hezký, když se o sobě každou chvilku dozvídáte něco novýho, ale ono to časem omrzí. Omrzí vás pořád zjišťovat, kolik lidí si hraje na přátele a pomlouvá vás, omrzí vás lidi, kteří dělají že vás mají v piči a při první příležitosti pomluví každý místečko na vás. Jen mi přijde smutné, že tihle lidé si ještě neuvědomili, že to oni jsou ti, kteří tímhle trpí.

Changes

26. january 2013 at 12:57 | Kejt |  Téma týdne
Mega moc dlouho jsem nenapsala nic na téma týdne, takže se chci napravit. Příští týden máme chřipkové prázdniny ( půlka školy byla nemocná, takže proto) a ten další jedu na hory, takže pohodička. Momentálně se mi všechno rozesralo, a nevím vůbec, jak to mám řešit, to je ale nadlouho, takže článek o tom nečekejte -_-

Všechno se mění, něco se vrací, něco je pak lepší a něco člověku chybí ještě dlouho potom, co to ztratí.

Změny jsou v jednom ohledu krásné, protože vidíš, jak se život vyvíjí, mění a rozrůstá, na druhou stranu je někdy změna to nejhorší, co můžeš udělat. Někdy mi přijde, že se věci až moc často mění a tak si ani nestihnu na něco zvyknout a už je to v tahu, možná, že je to uspěchaností dnešní doby, doufám že to tím je.

Darkness without stars- 2.

24. january 2013 at 19:35 | Kejt |  Darkness without stars
Tak nám dnes odpadla odpoledka, jupijajej. Už radši nebudu tu školu rozebírat, mohla bych taky dostat amok, nebo tak něco. Prostě a jednoduše, fuck school. Nudila jsem se o češtinu a tak jsem napsala začátek tohohle dílu, why not. Povím vám, že jsem si to s tím koncem v prvním díle pěkně zkomplikovala, chtěla bych aby už jste věděli všechny zápletky, které jsem vymyslela, ale na to musím postupně...
* psala jsem to včera, dnes se nic nestalo, až na jednu věc- no nic, prostě bad day.

Draco odcházel z Velké síně v obložení všech jeho takzvaných přátel. Mluvili na něj, snažili se mi vetřít, vlichotit, ale on je neposlouchal. Přemýšlel o tom, co dnes slyšel, co viděl, nemohl pořád uvěřit, že už tu Shall není. Bylo to hrozně zvláštní, protože ona byla jeho kamarádkou od té doby co stál u vlaku a byl rád, že jeho rodiče už se mu nevěnují. Prakticky byla stejná jako on, až na pár maličkostí, díky kterým jí měl přes všechnu tu výchovu opravdu rád.

Some shit

22. january 2013 at 21:22 | Kejt |  About me
Debilita nejvyšší třídy- vážně !

Poslední dobou zjišťuju, jako hodně se měním. Ještě tak před rokem bych nevěřila tomu, že tohle jsem vážně já a tohle všechno jsem udělala se svým životem a se svým chováním. Takový to zjištění, že nejsi stejná, prostě nevím, jiná. Pamatuju si, jak mi kamarád minulé prázdniny řekl, že se těší až budu velká, protože mám hrozně zajímavou osobnost. Bylo to hezký, dost mě to potěšilo, protože ve světě v kterém jsme, už nejde moc o povahu.