Nová přezdívka, starý blog.
weheartit here
 instagram here
tumblr here
15y.o.| Czech republic

December 2012

Without the dark, we'd never see the stars

30. december 2012 at 17:57 | Kejt |  About me
It's soo much nice time for me, really. I need my friends in my house with some drinks and hookah, no, don't say me I'm corrupt. It's once in a while, ok? It's all, check this out guys O:)

Dnes jsem byla v Praze, podívat se na svojí budoucí školu, ne to kecám, hlásím se totiž na umělěcko průmyslovou, takže budu ještě dělat talentovky, berou jedenáct lidí, nemám šanci. Každopádně bylo by to moc hezké, protože je hned pod Petřínem a v létě tam musí být vážně krásně. Je to hrozně zvláštní, když si představím, že příští rok už nebudu chodit na základku a opustím svojí skvělou třídu.

Just friends, music and fucking perfect night.

29. december 2012 at 21:01 | Kejt |  Na téma..
Vrácená z hor, v pořádku, nezlámaná. Povím vám, že nikdy nepochopím, jak jsem si na snb mohla vyrazit dech, třikrát. Je sice pravda, že jsem skákala, ale to jsem tak neschopná? Chci se pochlubit, že za ty dva dny jsem nespadla ani jednou a to jsem dělala všechno možný i nemožný proto abych spadla. No nic, dost keců o sračkách.
Říká se, že sprostá slova nejsou hezká, ale tenhle nadpis se mi vyvedl ( ne, nejsem namyšlená sakra). Někdy je prostě i to sprostý slovo hezký a obzvlášť v angličtině, to tý hovorový mluvě dost pomůže.
Kdo neviděl film Goon, povinně se koukněte! Skvělé, miluju hokej <345

Víš co by bylo hezký? Svět bez válek, teroristickejch útoků, vražd, krádeží, šikany a bez lidí, kteří už tohle považují za normální stav.
Narodila jsem se v tomhle světe, narodila jsem se do doby, kdy se nikdo nediví tomu, že člověk, kterej je vážně nemocnej najednou nemá peníze, protože mu je někdo ukradl, do doby, kdy lidi vidí na ulici někoho trpět a ani se nezastaví a nezeptají se co se děje. Možná, že vám už to tak nepřijde, ale tohle je špatně.
Co s tím můžeš udělat? Stejný hovno jako já, protože lidi už dávno nejsou hodní a mírumilovní. Nikdy se ti nepovede změnit to, jak se k sobě chováme i kdyby ses na hlavu stavěl. Je to smutný, je to na houby ale je to tak. lehčí zamyšlení na úvod ^^

Štědrý den

25. december 2012 at 20:17 | Kejt |  Téma týdne
Hihihi, dokud budu živá, budu se snažit psát sem a být aktivní, ámen.
Zítra odjíždím na hory a nikdo se mi neobtěžuje oznámit, kdy se vrátím, no nevadí. To ale znamená, že nebudu aktivní, takže mě budete muset na nějaký ten pátek omluvit :))
http://ask.fm/katiesim dlouho jsem asku odolávala a nakonec jsem si ho založila, pokud chcete něco vědět, zeptejte se :)

Štědrý den pro mě byl na jednu stranu velkým zklamáním a na druhou, jako každoročně, velkou výhrou. Říkám si, že rok od roku se na tenhle den těším míň a míň a pokaždé se ptám, proč to tak je. Odpověď je jednoduchá, stárnu.

Mrtvá část duše

24. december 2012 at 19:54 | Kejt |  Jednorázovky
Tuhle povídku jsem napsala už o prázdninách, ale měla jsem jí u bráchy v tabletu, dostal se ke mě až dnes. Tady ji máte a přeji příjemné Vánoce a šťastný nový rok, však to znáte.
Postupem času jsem zjistila, že tohle je moje asi nejoblíbenější a nejvydařenější povídka, mám jí ráda :)

Ráno mě,jako ostatně pokaždé když jsem zapoměl zatáhnout závěsy,probudilo slunce pražící do našich jižně položených oken.Bylo až k nevíře že nájem našeho bytu na Příčné ulici nebyl nijak přemrštený,jak mi samozdřejmě Hermiona připomínala pokaždé,když jsem si stěžoval na zaplacení účtů.Náš život se v mnohém změnil od doby kdy jsme přestali docházet na školu čar a kouzel v Bradavicích,jedno však zůstalo stejné,naše staré trio.

Bratrská láska-12.

23. december 2012 at 22:44 | Kejt |  Bratrská láska
Chtěla jsem tenhle článek přednastavit na zítřek, dát vám to jako vánoční dárek, ale říkám si, že budu štědrá a vložím to sem již dnes.
Poslední díl mé další práce, mám z toho dobrý pocit protože jsem si byla mnohem jistější než u mé první nedokončené povídky, no prostě stává se ze mě spisovatel ( I'm kidding, guys)
Uvidím podle toho, jak se mi bude chtít a jaký námět mě napadne a pustím se do další dlouhodobější práce, jsem bez toho tak nějak ztracená.

,, Ahoj kluci, tak jsem konečně tu. Mám hlad jako vlk." sedla jsem si vedel George, naproti Fredovy.
,, Kde jsi nechala Eda?" zeptal se jen tak mimochodem Fred. Vrhla jsem po něm nakvašený pohled.
,, Je někde s klukama." mávla jsem neurčitě rukou ke dveřím Velké síně.

Because, I love this.

23. december 2012 at 19:02 | Kejt |  Na téma..
Dárky jsem zabalila, salát udělala, pokoj uklidila a teď, konečně, můžu zase něco napsat. Dokonale debilní článek, jak jedna slečna nedávno trefně poznamenala u jednoho mého článku, bude to článek k ničemu. Ale víte co? Mě to nesere, chci něco napsat a tak to prostě napíšu.

Asi už víte, nebo alespoň tušíte o čem tento článek bude.

Bratrská láska-11.

22. december 2012 at 17:00 | Kejt |  Bratrská láska
Omlouvám se, že jsem byla neaktivná, ale prostě jsem neměla čas. Když jsem jela do Prahy, potkala jsem starýho kamaráda, hrozně příjemný setkání škoda jen, že jsem tak pospíchala a neřekla jsem mi ani polovinu věcí, co jsem chtěla. No nic, jistě jste se nemohly dočkat (haha,no) a tak to tu máte.

Myslíte si, že jsem se nadále cítila provinile? Upřímně, asi tak dvě hodiny ze dne ano, ale jinak jsem si užívala to, co mi život nabízel. Polovinu dne jsem trávila s Edem, druhou s Fredem a vměstnala jsem do toho ještě učení, jsem prostě šikovná. Občas bylo ale vážně složité utajit to co mám s Fredem a to hlavně před Georgem.

Bratrská láska-10.

19. december 2012 at 19:06 | Kejt |  Bratrská láska
Teoreticky ( i prakticky) bych měla číst knížku, psát článek a dívat se na serial v jednu chvíly, taky se samozřejmě učit a kreslit, to jsem nakonec taky vzdala, bohužel to nezvládám a nemám dost času. Pomalu ale jistě na mě dopadá stres z talentovek a to, že každý den píšeme mi vážně nepřidá, díky Marie Terezie.
btw. slečna autorka, což jsem já, není předlohou pro tuhle postavu, nejsem jí podobná vzhledově ani povahově a jediné co s ní mám společného je to, že jsem jí vymyslela. Nemá být ani nějakou mojí představou dokonalé ženy nebo osobnosti, je to jen výplod fantazie, díky za pochopení- není to žádná zatracovaná Mary Sue, doufám.

Deutschland- 2.

18. december 2012 at 20:13 | Kejt |  Na téma..
Rozhodla jsem se napsat jakési pokračování minulého článku, který najdete zde. Dnes jsem tedy byla v Drážďanech , překvapivě jsem i mluvila německy, ale ne moc, věřte mi.

Deutschland

17. december 2012 at 22:09 | Kejt |  Na téma..
Změnila jsem názor, dospěla jsem k tomu, že se přiznám za to, co tu píšu a stojím si za svými názory, možná je to dobře, možná ne( ale to se nedozvíš, když to neskusíš. press to play). Já jsem ale spokojená, jsem spokojená s tím jak to tu vedu a s tím, jaké názory sem píšu, proto mám tenhle blog a jsem aktivní, proto se tu o to starám.