Nová přezdívka, starý blog.
weheartit here
 instagram here
tumblr here
15y.o.| Czech republic

Zvláštně obyčejná-prolog

18. may 2012 at 22:18 | She<| |  Zvláštně obyčejná
Po celkem dlouhém přemýšlení a čtení všech možných povídek a glos jsem se rozhodla napsat tohle.Jen bych chtěla úvodem napsat že tohle bude moje první povídka,nebuďte na mě za ní zlí:) Děkuji;) Také bych chtěla upozornit na jisté nesrovnalosti,představte si jako když nikdo jako děti Rona,Harryho,Perciho,Charlieho a dalších neexistují.
Zvláštně obyčejná

Moje jméno je Roxanne Johnson Weasley,pro přátele Rox.Mám rusé vlasy,stejně jako můj otec a vlastně celá rodina čistokrevných kouzelníků Weasleyových.Můj otec se jmenuje George Wealey,je to úspěšný podnikatel a velký vtipálek,má obchod na příčné ulici který založil se svým milovaným bratrem,ten však zemřel při legendární bitvě o Bradavice.Proto jej vede se svým nejmladším bratrem Ronem,mým strýcem.Moje matka je čistokrevná kouzelnice a jmenuje se Angelina Johnson,pracuje jako lékouzelnice v nemocnici Sv. Munga.Také mám mladšího bratra Freda,zatím je ještě malinký ale už teť je jasné že bude skvěle hrát Famfrpál.K Vánocům dostal malé košťátko pro děti a pořád se na něm prohání.
Nikdy jsem nebyla zvláštní a odlišná,nijak krásná ani ošklivá,bohatá ani chudá vždy jsem se přizpůsobovala okolí.Nejdříve svým rodičům,potom přátelům a nakonec své druhé rodině v Bradavicích.Snažím se být dobrá přítelkyně,žákyně,spolužačka a myslím že se mi to i daří ale nejsem si jistá tím že jsem spokojená.
Přesně si pamatuji svoje desáté narozeniny.Bylo brzo ráno a já jsem stála u okna a vyhlížela sovu,sovu která mi měla změnit život.
Byla jsem tan nedočkavá že jsem se neodtrhla od okna ani na oběd,tohle strádání se mi ale vyplatilo.Uviděla jsem na obzoru maličkou sovičku,táhla v nožičkách něco většího než byla ona sama.Když přiletěla blíže rozpoznala jsem malého papušíka a v jeho nohách byl dopis z Bradavic.Byla jsem štěstím bez sebe,konečně jsem se dočkala toho o čem mi rodiče tolikrát vyprávěli.Rychle jsem papušíka vzala,dala mu napít aby se posilnil na další cestu a vzala mu dopis.Otevřela jsem ho a hltala každé slovo napsané tím úhledným rukopisem Albuse Brumbála,ředitele Bradaviské školy čar a kouzel.
Hned další den jsme se vydali s maminkou na nákupy na Příčnou ulici,koupily vše potřebné a navíc i malinkou sovičku , kterou jsem pojmenovala Gelina.Tahle sovička mi měla připomínat rodiče,Ge jako George a Lina jako Angelina.Hrozně jsem se bála že se mi po nich bude moc stýskat,přeci jenom jsme spolu trávily celé roky bez odloučení.Ale na druhou stranu jsem byla ráda že si najdu nové přátele a truchu se osamostatním,dospěji.To byl můj sen,být v Bradavicích,mít tam přátele a smět kouzlit.
Všechno to co jsem si přála se splnilo,ale stále si nepřijdu jako šťastná,něco stále chybí a já si od svých deseti let nemohu vzpomenout co to je.
 

Be the first one to judge this article.

Poll

Píšeme pro tebe srozumitelně?

Ano je to pro mě srozumitelné 35.1% (466)
Nezajímá mě to 22.8% (302)
Většinu textu chápu 21.5% (285)
Nepochopil(a) jsem to 20.6% (274)

Comments

1 Evíík Evíík | Web | 15. october 2012 at 21:45 | React

Pěkné. Weaslyovi byli vždycky mými oblíbenci. :D :)

2 Kejt Kejt | Web | 15. october 2012 at 21:52 | React

[1]: Díky,dlouho jsem se k ní nevrátila,musím dopsat díly :)))
Mými taky,společně s Nevillem :DD

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama